Zajmujemy się nie tylko wynajmem przestrzeni biurowych, lecz także wieloma innymi usługami bezpośrednio powiązanymi z działalnością szkoleniową. Mowa tu o:

Istnieje możliwość umieszczenia w naszym obiekcie ulotek lub plakatów reklamujących działalność Państwa firmy. Dokładną cenę ustalamy indywidualne – znaczenie ma wybrana powierzchnia reklamowa, jej typ oraz liczba reklam w budynku lub pobliskim terenie. Jeśli chodzi o wynajem sprzętu do celów szkoleniowych, obecnie są to głównie specjalne łóżka sprawdzające się podczas wszelkich kursów związanych z masażem. Możemy udostępnić je na czas szkolenia, odciążając prowadzącego z konieczności przygotowania i przetransportowania mebli z innego miejsca.

W skład naszych usług wchodzi również wynajem sal biurowych i konferencyjnych. Dysponujemy wieloma pomieszczeniami o zróżnicowanym metrażu, dzięki czemu każdy klient może dopasować odpowiednią przestrzeń do własnych potrzeb oraz liczby pracowników. Zajmujemy się również organizacją szkoleń – dbamy o odpowiednie nagłośnienie, zagwarantowanie niezbędnego sprzętu komputerowego oraz szybkiego łącza. Planujemy oraz przeprowadzamy kursy – zawsze wykazujemy się doskonałym przygotowaniem organizacyjnym oraz sprzętowym, co potwierdzają liczne referencje zebrane w ciągu ostatnich lat. Zapraszamy do odwiedzin naszej siedziby w Opolu w celu zapoznania się z dokładnym rozmieszczeniem przestrzeni reklamowych oraz szczegółami pozostałych usług świadczonych przez firmę Euro Silesia Sp. z o.o..

W razie zainteresowania ofertą lub pytań zapraszamy do kontaktu mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 77 44 25 406.