Euro Silesia Sp. z o.o. w Opolu przy ulicy Ozimskiej 48 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Opolu Wydział VIII Gospodarczy pod numerem 0000211505 jako właściciel nieruchomości zapisanej w KW pod nr OP10/00120013/6 , posiada do wynajmu wolne powierzchnie biurowe.


Zalety ze skorzystania z naszej oferty:
1. lokalizacja w samym centrum miasta
2. proponowana powierzchnia zlokalizowana jest na I piętrze.
3. parking do dyspozycji najemców.
4. monitoring obiektu,
5. ochrona osobowa i elektroniczna.
6. dostępność do sieci Orange światłowód, UPC światłowód oraz do niezależnego operatora łączy komunikacyjnych.,
7. możliwość korzystania z sal konferencyjnych w pełni wyposażonych w sprzęt multimedialny,
8. możliwość wynajmu pomieszczeń na archiwum,
9. w przypadku umowy najmu na okres powyżej 5 lat istnieje możliwość dostosowania pomieszczeń na koszt Wynajmującego po dokonaniu szczegółowych uzgodnień . Dotyczy: elementów ściśle związanych z budynkiem.
10. obiekt po remoncie kapitalnym.
11. siedziba naszej firmy mieści się w centrum miasta w bliskiej odległości od dworca PKP oraz PKS. Łatwy dojazd z każdej części miasta.
W razie zainteresowania pozostajemy do dyspozycji pod tel. 77 44 25 406 kom. 608 637 842. Lokale można zobaczyć osobiście w godz. od 8.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku.

 

Biuro Euro Silesia

Wirtualny SpacerPiętro I
Piętro I

( pobierz w większej rozdzielczości )Piętro II

( pobierz w większej rozdzielczości )

W razie zainteresowania ofertą lub pytań Zapraszamy do kontaktu mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wirtualny SpacerPiętro I
Piętro I

( pobierz w większej rozdzielczości )Piętro II

( pobierz w większej rozdzielczości )

W razie zainteresowania ofertą lub pytań Zapraszamy do kontaktu mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 77 44 25 406.