Euro Silesia Sp. z o.o. w Opolu przy ulicy Ozimskiej 48 wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Opolu Wydział VIII Gospodarczy pod numerem 0000211505 jako właściciel nieruchomości zapisanej w KW pod nr OP10/00120013/6 posiada do wynajmu wolne powierzchnie biurowe.


Zalety ze skorzystania z naszej oferty:

1. Lokalizacja w samym centrum miasta.

2. Proponowana powierzchnia zlokalizowana jest na I piętrze.

3. Monitoring obiektu.

4. Ochrona osobowa i elektroniczna.

5. Dostępność do sieci Orange światłowód, UPC światłowód oraz do niezależnego operatora łączy komunikacyjnych.

6. Możliwość korzystania z sal konferencyjnych w pełni wyposażonych w sprzęt multimedialny.

7. W przypadku umowy najmu na okres powyżej 5 lat istnieje możliwość dostosowania pomieszczeń na koszt Wynajmującego po dokonaniu szczegółowych uzgodnień. Dotyczy to elementów ściśle związanych z budynkiem.

8. Obiekt po remoncie kapitalnym.

9. Siedziba naszej firmy mieści się w centrum miasta w bliskiej odległości od dworca PKP oraz PKS. Łatwy dojazd z każdej części miasta.


W razie zainteresowania pozostajemy do dyspozycji pod tel. 77 44 25 406 kom. 608 637 842. Lokale można zobaczyć osobiście w godz. od 8.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku.


Biura dostosowane do Państwa potrzeb

Dysponujemy wyborem sal oraz biur, dlatego możemy dostosować ich dokładny metraż do potrzeb danego klienta. Znaczenie ma przede wszystkim możliwość stworzenia konkretnej liczby stanowisk, z zachowaniem obowiązujących przepisów BHP. W naszym obiekcie zadbaliśmy o dostosowanie oświetlenia oraz metrażu pomieszczeń do norm ustalonych przez aktualne prawo. Dzięki temu dostępna przestrzeń biurowa pozwala na komfortową pracę nawet przy dłuższym okresie wynajmu.

Udostępniamy plany konkretnych pomieszczeń, dzięki czemu mogą Państwo zorientować się w układzie drzwi, metrażu pokoju oraz odległości do łazienek czy innej infrastruktury. W razie pytań z chęcią odpowiemy również na pytania. Warto odwiedzić nasz budynek w Opolu i osobiście obejrzeć sale dostępne na wynajem. Dokładną cenę usługi ustalamy indywidualnie, na podstawie czasu korzystania z naszych pomieszczeń, ich liczby i metrażu.


Sale na konferencje i szkolenia

W naszym obiekcie znajdują się też doskonale wyposażone sale konferencyjne, mieszczące od kilkunastu do kilkudziesięciu osób. Oferujemy wynajem takich pomieszczeń na spotkania firmowe, konferencje, a także szkolenia. Możemy dopasować dokładne wyposażenie sali do tematyki wydarzenia. Wynajmujemy takie pomieszczenie głównie z myślą o konkretnych okazjach, we wskazanym przez klienta terminie.

Sale konferencyjne również zostały umieszczone na planach, które znajdą Państwo poniżej. Są one dokładnie opisane, wraz z rozkładem okien oraz drzwi. Dzięki temu można zapoznać się z układem pomieszczenia jeszcze przed osobistą wizytą w naszej siedzibie.

 

Biuro Euro Silesia

Wirtualny SpacerPiętro I
Piętro I

( pobierz w większej rozdzielczości )Piętro II
Piętro II Silesia
( pobierz w większej rozdzielczości )

W razie zainteresowania ofertą lub pytań zapraszamy do kontaktu mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 77 44 25 406.