Euro Silesia Sp. z o. o. jako firma szkoleniowa funkcjonuje na rynku od 2004 roku. Posiada wpis do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr 0000211505 oraz wpis do Wykazu Instytucji Szkoleniowych WUP.

Siedziba firmy mieści się w Opolu przy ulicy Ozimskiej 48, w samym centrum Opola. Odległość z dworca PKP lub PKS około 400-450 m. Łatwy dojazd z każdej części miasta. Posiadamy do dyspozycji 2 duże sale szkoleniowe na około 32-34 osób z pełnym wyposażeniem.

Jesteśmy otwarci na rozmowy oraz współpracę z Państwem. Dostosowujemy dokładną ofertę do potrzeb konkretnego klienta – mowa tu zarówno o wybraniu sali o odpowiednim metrażu, jak i wyposażeniu jej w taki sposób, by zapewniała możliwość przeprowadzenia kursu teoretycznego oraz praktycznego.

Deklarujemy również możliwość spotkania w ustalonym przez Państwa terminie oraz miejscu. Dzięki temu każdy klient może zapoznać się z układem naszych sal szkoleniowych osobiście, biorąc pod uwagę zarówno metraż, jak i oświetlenie czy miejsce, w którym znajduje się rzutnik oraz komputer.


Usługi szkoleniowe

Oferujemy kompleksowe usługi szkoleniowe dotyczące zarówno pozyskania kandydatów i najważniejszych informacji na ich temat, jak i związane z bezpośrednim planowaniem kursu. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami i logistyką. Pomagamy w organizacji miejsc noclegowych osobom biorącym udział w szkoleniu – staramy się, by znajdowały się one w korzystnej lokalizacji, pozwalającej na łatwe dostanie się do naszego obiektu. Organizujemy sprzęt niezbędny do wyświetlania treści multimedialnych, a niekiedy również przeprowadzenia ćwiczeń.

Często działamy jako podwykonawca różnego rodzaju projektów szkoleniowych. Wówczas nasze usługi obejmują nie tylko przygotowanie planu kursu, lecz także jego przeprowadzenie. Specjalizujemy się zwłaszcza w szkoleniach zawodowych. Na koncie mamy również realizacje we współpracy ze szkołami języków obcych, nie tylko w naszym budynku w Opolu, lecz także na terenie całej Polski. Organizacja szkoleń przez naszą firmę cieszy się dużym uznaniem i zaufaniem – jesteśmy terminowi, a dostęp do kilku dobrze wyposażonych sal pozwala nam na przeprowadzenie spotkań dla dowolnej grupy osób. Przed rozpoczęciem kursu zajmujemy się również kwestiami związanymi z zamówieniem cateringu dla uczestników.

W razie zainteresowania ofertą lub pytań zapraszamy do kontaktu mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 77 44 25 406.