stół do masażustół do masażu

Podczas różnego rodzaju szkoleń konieczne jest wykorzystanie dodatkowego sprzętu, który nie zawsze wchodzi w skład wyposażenia standardowej sali konferencyjnej. Z tego powodu staramy się udostępniać m.in. specjalne wyposażenie, np. dedykowane łózka, niezbędne podczas przeprowadzania kursów masażu. Pozwalają one na wygodne położenie się modela, z zachowaniem zasad obowiązujących w profesjonalnych salonach. Takie akcesoria umożliwiają przeprowadzenie masażu pokazowego oraz późniejszych ćwiczeń przez uczestników szkolenia.

Oferujemy wynajem łóżek do masażu na czas szkoleń. Zazwyczaj tego typu kursy są przeprowadzane w naszym obiekcie w Opolu, dlatego nie ma konieczności transportowania mebli. Ustalamy dokładną cenę na podstawie czasu wynajmu oraz liczby potrzebnych egzemplarzy. Warto skontaktować się z nami odpowiednio wcześnie – sprawdzimy, czy w konkretnym terminie istnieje możliwość wyposażenia naszych łóżek do masażu oraz pozostałego sprzętu szkoleniowego.

W razie zainteresowania ofertą lub pytań zapraszamy do kontaktu mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 77 44 25 406.