Nasza firma posiada budynek obejmujący liczne sale szkoleniowe, konferencyjne oraz biurowe. To doskonale wyposażone przestrzenie, które możemy dostosować do indywidualnych potrzeb danego klienta. Na co dzień na terenie naszego budynku przeprowadzane są liczne szkolenia czy spotkania firmowe. W skład świadczonych usług wchodzi również wynajem sal, gdzie istnieje możliwość stworzenia stanowisk dla pracowników. Budynek należący do Euro Silesia Sp. z o.o. znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, w centrum Opola. Cały teren jest objęty monitoringiem, a na jego obszarze działa Wi-Fi udostępniane dla naszych klientów.

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji szkoleń, dlatego od początku naszej działalności zrealizowaliśmy już wiele projektów, nie tylko w Opolu, lecz także w wielu innych, polskich miastach. Informacje na temat dotychczasowych realizacji wraz z referencjami znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Stawiamy m.in. na kursy dotyczące marketingu i zarządzania, skierowane zarówno do pracowników, jak i właścicieli przedsiębiorstw. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie – przygotowujemy sprzęt niezbędny podczas konferencji oraz dbamy o to, by w trakcie szkolenia działał on bez żadnych zarzutów. Wspieramy w wynajmie akcesoriów niezbędnych podczas takich kursów.

Informacje gospodarcze o Euro Silesia Sp. z o.o.

Euro Silesia Sp. z o.o. mieści się w Opolu przy ul. Ozimskiej 48, jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, Sądu Rejonowego w Opolu, Wydział VIII Gospodarczy pod numerem KRS 0000211505. Posiada wpis do rejestru placówek szkoleniowych. Kapitał zakładowy spółki wynosi 214 000,00 zł.

Euro Silesia Sp. z o.o. jest właścicielem nieruchomości – obiektu biurowego oraz działki w centrum Opola przy ulicy Ozimskiej 48 oraz obiektu Handlowo-Usługowego w Tułowicach przy ul. Porcelitowej 1, dla których Sąd Rejonowy w Opolu, Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW OP10/00120013/6.

Zarząd Spółki:

Bogdan Chwaliński
Eugeniusz Rurynkiewicz
Witold Jaworski


Prezes Zarządu
Wiceprezes Zarządu
Wiceprezes Zarządu


KRS 0000211505

NIP: 7542772056

Regon: 532451564

Misja

Misją firmy jest świadczenie usług najwyższej jakości, w pełni satysfakcjonujących naszych Klientów. Pragniemy rozwijać nasze doświadczenie i zdobytą wiedzę, wykorzystując najwyższe standardy oraz najlepsze praktyki branży nieruchomości oraz szkoleń i rozwoju osobowości. Dbamy o nowoczesną infrastrukturę, a także stosowanie rozwiązań technicznych pozwalających na sprawne przeprowadzanie kursów i konferencji.

Naszą wizją jest stworzenie silnej merytorycznie i kapitałowo firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, która będzie zdolna do podejmowania coraz to większych przedsięwzięć. Zapraszamy do kontaktu. Zaproponujemy najlepszy termin oraz zaplanujemy szkolenie zgodne z Państwa oczekiwaniami.