Oferujemy wynajem powierzchni reklamowej w następujących lokalizacjach:

  • w Opolu na wydzielonej części obiektu przy ulicy Ozimskiej 48 oraz masztach reklamowych usytuowanych przy ulicy Katowickiej za odpłatnością,
    (pobierz wzór umowy najmu)
  • w Tułowicach przy głównej drodze Niemodlin Korfantów na tablicach reklamowych.
    (pobierz wzór umowy najmu)

W naszym obiekcie każdego dnia przebywa wielu pracowników oraz właścicieli firm, którzy szukają przestrzeni biurowej odpowiadającej własnym potrzebom. Zainwestowanie w reklamy w tym miejscu niesie za sobą wiele korzyści – można w łatwy sposób dotrzeć do potencjalnie zainteresowanych osób z branży. Ustalamy cenę wynajmu powierzchni reklamowej indywidualnie, biorąc pod uwagę jej zakres, a także czas, przez który plakat lub banner ma znajdować się na maszcie lub w naszym obiekcie.


Dla kogo wynajem powierzchni reklamowej?

Wynajem powierzchni reklamowej w Opolu oraz przy drogach szybkiego ruchu to usługa skierowana do właścicieli firm z wielu branż. Sprawdzi się świetnie, gdy Państwa grupą docelową są osoby korzystające ze szkoleń oraz wynajmu pomieszczeń biurowych. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą. Wystarczy skontaktować się z nami w celu sprawdzenia, czy dysponujemy wolną powierzchnią reklamową w jednym ze wspomnianych miejsc. Po przedstawieniu szczegółów zlecenia będziemy mogli również określić koszt umieszczenia reklamy na określony czas w danej lokalizacji.

W razie zainteresowania ofertą lub pytań zapraszamy do kontaktu mailowego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 77 44 25 406.