Oferujemy liczne sale do wynajęcia, które mogą służyć zarówno jako komfortowa przestrzeń do pracy, jak i miejsce, gdzie przeprowadzane są szkolenia. Na terenie naszego obiektu istnieje łatwy dostęp do szybkiego intrnetu, co pozwala na sprawne prezentowanie treści i łączenie się z innymi pracownikami. Każda sala konferencyjna jest wyposażona w ergonomiczny sposób, a w razie konieczności możemy zmienić ustawienie poszczególnych elementów, dostosowując je do potrzeb danego klienta. Przed zdecydowaniem się na zorganizowanie konferencji w naszym budynku istnieje możliwość umówienia osobistej wizyty – dzięki temu można obejrzeć dostępne sale szkoleniowe i sprawdzić, czy ich układ oraz metraż spiszą się podczas prowadzonego spotkania.

Organizacja konferencji

Zajmujemy się również organizacją konferencji, dbając o odpowiednie przygotowanie sprzętowe i dydaktyczne. Przeprowadzamy takie spotkania w naszych salach szkoleniowych, na zlecenie danego klienta. Zajmujemy się wszelkimi kwestiami formalnymi, w taki sposób, by zapewnić sprawny dostęp do sieci, niezbędnych urządzeń oraz cateringu w trakcie spotkania. Na terenie naszego obiektu można skorzystać również z usługi wynajmu powierzchni reklamowej. To dobre rozwiązanie dla firm, których działalność jest bezpośrednio powiązana ze szkoleniami i pracą biurową.

Dostępne sale szkoleniowe i konferencyjne

Poniżej prezentujemy podstawowe informacje na temat dostępnych sal na wynajem. Uwzględniliśmy ich położenie, a także możliwość wygodnego pomieszczenia konkretnej liczby osób.

Zobacz również: Wynajem biur

Sala nr 60 – zlokalizowana na II piętrze. Przeznaczona dla 30-40 osób, wyposażona w stoły konferencyjne, krzesła, sprzęt multimedialny, tv, sprzęt nagłośniający, tablicę, flipchart oraz ekran do rzutnika. Zapewniamy dostęp do internetu.

Ustawienie stołów konferencyjnych w podkowę U. Sala klimatyzowana.


Sala nr 61 – zlokalizowana na II piętrze. Przeznaczona dla 32 osób, wyposażona w stoły konferencyjne, krzesła, sprzęt multimedialny, tv, sprzęt nagłośniający, tablicę, flipchart oraz ekran do rzutnika. Zapewniamy dostęp do internetu.

Ustawienie stołów konferencyjnych w dowolnym układzie.

Dostosowana do szkoleń z zakresu opieki nad osobami osób starszymi i dziećmi oraz wszelkiego rodzaju kursów masażu. Z możliwością wyposażenia w łóżka do masażu 8 szt. łóżko rehabilitacyjne oraz inne akcesoria niezbędne do prowadzenia kursów na opiekunki. Zapewniamy dostęp do internetu. Klimatyzowana.


Toalety i aneks kuchenny

Na terenie naszego obiektu znajdują się też liczne toalety oraz aneks kuchenny, który pozwala na samodzielne przygotowanie napojów czy posiłków w trakcie pracy lub konferencji. Nasza oferta jest jednak znacznie szersza – możemy zająć się zorganizowaniem cateringu na ten czas.
W razie zainteresowania ofertą lub pytań Zapraszamy do kontaktu mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 77 44 25 406.