Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. W ciągu kilkunastu lat działalności na rynku zorganizowaliśmy szkolenia dla dużych firm, pozwalające na podniesienie kwalifikacji zatrudnionych osób oraz zarządu. Świadczymy kompleksowe usługi szkoleniowe, zarówno w naszym obiekcie w Opolu, jak i w wielu innych miastach. Tematyka prowadzonych kursów może być różna – zazwyczaj mają one na celu poszerzyć umiejętności z zakresu zarządzania czy poprawić znajomość języka obcego.

Poniżej znajdują się referencje wystawione przez firmy, z którymi współpracowaliśmy w ubiegłych latach. Obejmują one opis naszych obowiązków, a także jakości ich wykonania. Staramy się podchodzić do każdego zlecenia indywidualnie – ma to znaczenie zarówno pod względem przygotowania dydaktycznego, jak i sprzętowego. Wybieramy taką salę, jaka sprosta wymaganiom konkretnej liczby uczestników szkolenia. Podczas kursu niezwykle ważna jest bowiem wygoda, a także dostęp do profesjonalnego sprzętu pozwalającego na wyświetlanie prezentacji, często wraz z audio.

Referencje

referencje

referencje

referencje

referencje

referencje

referencje

referencje

referencje
referencje

W razie zainteresowania ofertą lub pytań zapraszamy do kontaktu mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 77 44 25 406.