Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów na terenie całej Polski. Od 2006 roku braliśmy udział w różnych przedsięwzięciach, realizując m.in. szkolenia z zakresu obsługi komputera czy języków obcych. Współpracujemy z dużymi przedsiębiorstwami i instytucjami z takich miast, jak Kraków, Poznań, Opole czy Lublin. Świadczymy kompleksowe usługi szkoleniowe, docierające do przedsiębiorców z różnych branż. Udostępniamy również obiekt, dzięki któremu istnieje możliwość przeprowadzenia kursów w Opolu.

Nasze realizacje

Poniżej przedstawiamy dotychczasowe realizacje. Są to przede wszystkim projekty mające za zadanie zwiększać kwalifikacje i poszerzać wiedzę przedsiębiorców oraz pracowników. Zaufały nam ważne instytucje i firmy. Zapraszamy do zapoznania się z wykonanymi przez nas projektami.

 • 2006 – realizacja Projektu „Inwestycja w Kadry” w Opolu z WYG International w Katowicach.
 • 2007– podwykonawca Projektu „Wsparcie rozwoju Polskiego eksportu” oraz „Job Rotation”, prowadząc w ramach umowy o współpracy Biuro Projektu z WYG International w Warszawie.
 • 2007/2008 – realizacja Projektu „Rozwój pracowników oraz nowoczesnych kadr menadżerskich w przedsiębiorstwie” z Computer Service Support S.A. we Wrocławiu.
 • W latach 2008/2009 realizacja własnego projektu „Plus 45 plusem na rynku pracy”, obejmującego kursy komputerowe, zawodowe oraz językowe.
 • W 2009 roku podwykonawca projektu PO KL.08.01.01.-16-200/08-00 „Opolska Akademia Komunikacji w zakresie bezpieczeństwa i porządku publicznego” z Opolskim Centrum Demokracji.
 • 2009-2010 realizacja Projektu „Podniesienie kwalifikacji zawodowych fizjoterapeutów w zakresie terapii manualnej” z Medyczne Szkolenia Podyplomowe „Pakt” z Katowic.
 • W latach 2009-2010 współpraca z Opolską Izbą Gospodarczą w ramach projektu „Wykwalifikowane Kadry Opolszczyzny”.
 • 2010 rok – współpraca z Zakładem Szkolenia Ekspertyz Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego ”PETEKS” we Wrocławiu przy realizacji projektu „Skuteczny Menedżer”.
 • W latach 2010-2011 współpraca z Biurem Consultingowo-Handlowym „Gwarancja” w Poznaniu w ramach projektu „Centrum Aktywności 45 plus”.
 • 2012 rok – współpraca z Fundacją Q z Lublina w ramach projektu „Regionalne kadry gospodarki”, Działanie 8.1 „ Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie”.
 • Od 2012 roku współpraca z NewCosmopolitan Centrum Języków Obcych z siedzibą w Opolu w ramach realizacji kursów językowych.
 • W latach 2013-2014 realizacja Projektu „Opolskie Centrum HACCP” z Biurem Consultingowo-Handlowym „Gwarancja” w Poznaniu.

W razie zainteresowania ofertą lub pytań Zapraszamy do kontaktu mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 77 44 25 406. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, a także ustalimy wstępne kwestie dotyczące współpracy. Działamy na terenie całego kraju, dlatego jesteśmy zainteresowani każdą ofertą. Bez problemu dojeżdżamy tam, gdzie ma być realizowany dany projekt.