Rekrutacja uczestników

cateringhotelrekrutacja

Rekrutacja uczestników na szkolenie to usługa, która pozwala na dotarcie z ofertą do potencjalnie zainteresowanych osób. Przeprowadzamy proces zapisów, zbierając od potencjalnych kandydatów niezbędne dokumenty oraz potwierdzenia chęci wzięcia udziału w szkoleniu. Odciążamy firmy organizujące kursy, dzięki czemu liczba formalności zostaje ograniczona do minimum. Zajmujemy się wszystkimi kwestiami związanymi zarówno z rekrutacją, jak i zakwaterowaniem uczestników na miejscu, zwłaszcza gdy spotkania z wykładowcami trwają dłużej niż jeden dzień.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w realizacji szkoleń, a tym samym dysponując bazami firm MMŚP, oferujemy rekrutację uczestników na szkolenie. Wiemy, jak zorganizować cały proces, by sprawnie zapewnić wszystkie miejsca i zmniejszyć ryzyko, że zapisana osoba nie weźmie udziału w szkoleniu. To dobra informacja dla firm, które korzystają z naszych sal konferencyjnych i chcą jednocześnie postawić na kompleksowe usługi w jednym miejscu. Zapraszamy do kontaktu – pomożemy zebrać uczestników kursu, bez względu na to, czego dokładnie będzie dotyczyć.


Pośrednictwo w poszukiwaniu bazy noclegowej dla potrzeb szkoleniowych

Niekiedy szkolenia w naszym obiekcie trwają kilka dni, dlatego konieczne jest zorganizowanie noclegu uczestnikom, którzy dojeżdżają z odległych miejscowości. Szukamy odpowiedniego miejsca zakwaterowania, dopasowanego do wymagań firmy organizującej kurs.


Usługi cateringowe – pośrednictwo w wyszukiwaniu i doborze firm

Pomagamy również znaleźć odpowiednią firmę, która zajmie się cateringiem w trakcie szkolenia. Współpracujemy ze stałymi podwykonawcami, gwarantującymi wysoką jakość oraz szeroki wybór potraw. To zarówno dania obiadowe, jak i drobne przekąski spożywane w przerwach w trakcie konferencji. Możemy dopasować ofertę również do niestandardowych potrzeb, związanych m.in. z dietą praktykowaną przez uczestników szkolenia.

W razie zainteresowania ofertą lub pytań zapraszamy do kontaktu mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 77 44 25 406.